czwartek, 13 czerwca 2013

Jarmark 2013 - EUROPA NA WIDELCU


Poszliśmy na "Europę na widelcu" 07.06.2013r., spotkaliśmy się ze znajomymi i pospacerowaliśmy po Wrocławskim rynku. W tym roku zrobili scenę koło Banku Zachodniego, na której można było oglądnąć szparagowe szaleństwo- wariancje na temat szparagów, rodzaje, sposoby obierania, jedzenia.
Idąc dalej można było pooglądać i kupić różne wyroby regionalne i międzynarodowe. Stoiska z alkoholami, serami, wyrobami mięsnymi- takie jakie często są wystawiane pod Halą Stulecia. Zaraz koło McDonald zrobiony został a'la ogródek z leżakami, drzewkami, kwiatami. Bardzo ładnie to wyglądało, stwierdziłam, że mogliby zostawić to przez cały letni sezon ale Rafał rozwiał moje myśli mówiąc, że podczas nocnych imprez i przemieszczania się imprezowiczów ludzie oddawali by w te piękności swoje potrzeby. No tak, rzeczywistość.
Usiedliśmy na piwku, pachniało grillem, ale jakoś nikt nie miał ochoty jeść kiełbaski. Pewnie w kolejne dni działo się tam więcej ale sesja i przymus nauki nie pozwolił mi się wybrać tak w inne dni.
Jak wracaliśmy przechodziliśmy koło stoisk z gadżetami, niektóre bardzo fajne i przepiękne. Oczywiście wdaliśmy się w dyskusję z Panią od ceramiki o zlikwidowanej Fabryce porcelany z Wałbrzycha i istniejącym Zakładzie Ceramicznym z Bolesławca.
2 komentarze:

  1. Ceramika Bolesławiecka jest Piękna,i bardzo rozpoznawalna.Jestem szczęśliwą posiadaczka :)maselniczki,podstawek do jaj...śliczności:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Asiu, oj tak! Przepiękne mają wzory, ciekawe wyroby, a te z którymi Pani się wystawiła ponoć najmodniejsze w tym sezonie :)

      Usuń

Dziękuję za odwiedziny :)

Przepraszam za weryfikację obrazkową jednak zaatakowali mnie spamerzy i muszę z nimi walczyć!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...