poniedziałek, 10 lutego 2014

Test patery z emako.pl


Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad kupnem patery poziomowej. Mam jednopoziomową na tort, od kiedy zobaczyłam u mojej mamy 2- poziomową zapragnęłam jej. Przeglądając stronę internetową emako.pl zobaczyłam paterę tyle, że 3- poziomową, od razu wiedziałam, że musi być moja. Ostatnio bardzo podobają mi się naczynia kuchenne ze stali, przy ich fotografii trochę trzeba się nakombinować bo światło odbija się z każdej strony ale jakie fajne efekty można uzyskać.

Zamówiona patera była u mnie już na następny dzień, rozszarpałam pudło w którym się znajdowała i ku mojemu zaskoczeniu znalazłam tam małe pudełeczko, a w nim paterę do złożenia. Od razu wzięłam się za składanie, przykręcanie, które jest bardzo wygodne i bezproblemowe (zajęło mi raptem 2 minuty ze znalezieniem w domu śrubokręta). Moim zdaniem jest to bardzo fajne rozwiązanie gdyż na imprezkę wyciągamy paterę, składamy, nakładamy na nią co tylko przyjedzie nam na myśl, a po imprezie myjemy, rozkręcamy i wkładamy z powrotem do pudełeczka (oszczędzamy przy tym dużo miejsca).

Obłożona ciastem, owocami, warzywami, przekąskami, pięknie wygląda, zajmuje na stole mało miejsca. Cena takiej patery to 33,99 zł. Przy okazji na stronie można się zalogować, zbierać punkty i odbierać za nie nagrody co mi się bardzo podoba.
5 komentarzy:

  1. Śliczna patera! bardzo elegancko się prezentuje ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. wygląda dobrze:) teraz musisz piec ładne babeczki i poukłada na niej:D

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajna ta patera, mnie takiej brakuje ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny :)

Przepraszam za weryfikację obrazkową jednak zaatakowali mnie spamerzy i muszę z nimi walczyć!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...